Mahmutbey Mahallesi Halkalı Cd No:22 Bağcılar / İstanbul
TEMİZEL OTO
Hakkımızda
TEMİZEL OTO
Hakkımızda

Temizel Oto, Dizel Partikül Filtresi ve Katalitik Konvertör temizleme, egzoz tamiri, egzoz değişimi gibi konularda motorlu taşıtlar,iş makinaları, forkliftler için kompakt bir servis hizmeti vermektedir. Değişen teknoloji en başta otomotiv sektörüne damgasını vurmaktadır. Araçlardaki egzoz sistemleri gelişmekte olup bunlara ilişkin bakım ve onarım pratikleri de sürekli değişmektedir, pek çok farklı bileşenleri içinde barındıran teknik bir çalışma alanı haline gelmiş durumdadır.

Misyonumuz

Özellikle Euro 4 ile başlayan ve Euro 5, Euro 6 Emisyon yasaları çerçevesinde giderek daha hassas ve karışık hale gelen Katalitik Konvektör, Temizel Oto ve Egzoz sistemlerine yönelik hizmet veren şirketimiz teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çevreye sağlığına duyarlı bir şekilde çalışmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

En son teknolojik olanakları kullanarak daima yüksek kalite ile çözüm sağlayarak, uluslararası kabul görmüş normlarda hizmet vermek.

BAKIM VE SORULARINIZ İÇİN BİZİ ARAYIN
TEL 7/24
0532 594 61 55
İstanbul Web Tasarım
Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.